Оставить заявку Заказать звонок

+38 098-605-03-25

+38 063-594-94-31

+38 068-778-44-88

+38 044-288-99-89

Продажа недвижимостиОбъектыКоммерция арендаДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА ОФІСНОЇ БУДІВЛІ Контрактова площа, 10-А

ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА ОФІСНОЇ БУДІВЛІ Контрактова площа, 10-А

Код объекта: 2593

/

Аренда

ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА ОФІСНОЇ БУДІВЛІ Контрактова площа, 10-А

Число комнат:

Площадь общая, м2:

Площадь участка, сот.:

Этажность: 5

Адрес: Подольский р-н, Контрактова площа,10

728 грн / $ 28

Описание

ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА ОФІСНОЇ БУДІВЛІ Контрактова площа, 10-А

Пропонуємо розглянути пропозицію довгострокової оренди відокремленої будівлі загальною площею 2 348,3/м² для розміщення головного офісу банку, або регіонального управління банку.

    Будівля та прилегла до неї територія відповідає банківському призначенню, а саме: має сертифіковані касовий вузол, два сховища для зберігання цінностей, облаштований депозитарій, серверну кімнату, інкасаторську кімнату, що повністю відповідають вимогам Національного банку України. Окрім цього, розміщені зали для обслуговування клієнтів та переговорні кімнати.

    Система розміщення персоналу – кабінетна, з ремонтом та мебльованими робочими місцями, що повністю готові до експлуатації. Споруда має два входи та прилеглу впорядковану, заасфальтовану територію, облаштовану місцями для паркування більше 20-ти автомобілів.

  Приміщення розташоване в центральному районі Києва зі сформованою інфраструктурою, великою кількістю комерційних підприємств, щільним людино-потоком, близькістю до метро та основних транспортно-комунікаційних мереж.

  Вся будівля (з прилеглою територією) підходить для розміщення головного, центрального офісу банку.

    Частина будівлі (перший поверх та підвал  з операційною зоною, повноцінним касовим вузлом та депозитарієм) підходить для  розміщення VIP-відділення банку, регіонального управління.

расположение на карте:

adware and spyware remover